BL és EL

Itt az Európa-liga mai programja – időpontok

FFT

2012. augusztus 09., csütörtök 12:10
Pályán a Videoton, és kiharcolhatja a továbbjutást Dzsudzsák csapata. Köteles a Genkkel az Aktobéhoz látogat, a Leandrót és Alvest foglalkoztató Omonia Nicosia a Crvena zvezdával csap össze, Lovrencsics együttese, a Lech Poznan az AIK-t látja vendégül.

EURÓPA-LIGA SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ

19.30: Gent–VIDEOTON (tv: m2)
Az első mérkőzés eredménye: 0–1

18.00: Aktobe–Genk
Az első mérkőzés eredménye: 1–2
18.00: Dinamo Moszkva–Dundee United
Az első mérkőzés eredménye: 2–2
18.00: Elfsborg–Horsens
Az első mérkőzés eredménye: 1–1
18.00: Omonia Nicosia–Crvena zvezda
Az első mérkőzés eredménye: 0–0
18.45: Slaven Belupo–Athletic Bilbao
Az első mérkőzés eredménye: 1–3
19.00: Aalesund–APOEL
Az első mérkőzés eredménye: 1–2
19.00: Anorthoszisz Famaguszta–Dila Gori
Az első mérkőzés eredménye: 1–0
19.00: Legia Warszawa–Ried
Az első mérkőzés eredménye: 1–2
19.00: Metalurh Doneck–Tromsö
Az első mérkőzés eredménye: 1–1
19.00: Mladá Boleslav–FC Twente
Az első mérkőzés eredménye: 0–2
19.00: Rosenborg–Servette
Az első mérkőzés eredménye: 1–1
19.30: Spartak Trnava–Steaua Bucuresti
Az első mérkőzés eredménye: 1–0
19.30: Young Boys–Kalmar FF
Az első mérkőzés eredménye: 1–0
20.00: FK Zeta–FK Sarajevo
Az első mérkőzés eredménye: 1–2
20.00: Lech Poznan–AIK
Az első mérkőzés eredménye: 0–3
20.00: Mura–Arszenal Kijev
Az első mérkőzés eredménye: 3–0
20.00: PAOK–Bnei Jehuda
Az első mérkőzés eredménye: 2–0
20.00: Sparta Praha–Admira
Az első mérkőzés eredménye: 2–0
20.00: Viktoria Plzen–Ruch Chórzow
Az első mérkőzés eredménye: 2–0
20.00: Vitesse Arnhem–Anzsi Mahacskala
Az első mérkőzés eredménye: 0–2
20.30: Bursaspor–KuPS
Az első mérkőzés eredménye: 0–1
20.30: Hannover–St Patrick`s Athletic
Az első mérkőzés eredménye: 3–0
20.30: Rapid Bucuresti–SC Heerenveen
Az első mérkőzés eredménye: 0–4
20.45: Internazionale–Hajduk Split
Az első mérkőzés eredménye: 3–0
20.45: Olympique Marseille–Eskisehirspor
Az első mérkőzés eredménye: 1–1
21.00: Marítimo–Aszterasz Tripolisz
Az első mérkőzés eredménye: 1–1
21.05: Liverpool–FC Gomel
Az első mérkőzés eredménye: 1–0
21.05: Rapid Wien–Vojvodina
Az első mérkőzés eredménye: 1–2