Debrecen-Videoton 1-1, tizenegyesekkel 6-4

Tizenegyesekkel a Vidié a Szuperkupa!

FFT

2012. július 11., szerda 20:19
A rendes játékidőben Bódi Ádám és Kovács István talált be, a tizenegyeseknél a székesfehérváriaknak volt szerencséje.
  • 2012-07-11 20:21:14

A kezdőcsapatok:

DEBRECEN: Novakovics – Nagy Z., Mészáros N., Simac, Korhut – Rezes, Varga J., Szakály P., Bódi – Kulcsár T., Coulibaly

VIDEOTON: Bozsovics – Szolnoki, Caneira, Vinícius, Stopira – Mitrovics, Tóth B. – Gyurcsó, Sándor Gy., Walter Lee – Torghelle

• 2012-07-11 20:23:36

A Debrecen kezdte a mérkőzést. Előtte egyperces néma tiszteletadás történt a szombat éjjel elhunyt sportújságíró, Imre Mátyás emlékére.

• 2012-07-11 20:25:21

2. perc: Máris vezet a Debrecen! Varga labdájával Rezes ment el a bal oldalon, középre passzolt és az érkező Bódi Ádám a kapuba vágta a labdát. (1-0)

• 2012-07-11 20:28:42

6. perc: Mitrovics ment el a bal oldalon, a középre tett labdája azonban nem jutott el Torghelle Sándorhoz.

• 2012-07-11 20:31:09

10. perc: Újabb debreceni veszély, Kulcsár elöl végül Szolnoki Roland tisztázott szögletre.

• 2012-07-11 20:34:29

Az első negyedórában többször bizonytalankodott a Vidi védelme, a Debrecen játszik veszélyesebben.

• 2012-07-11 20:37:25

16. perc: Rezes adott be balról, Bozsovics nagyszerűen fogta a labdát.

• 2012-07-11 20:38:07

18. perc: Torghellét próbálták fejjel megjátszani a fehérváriak, de a védőkkel vívott harcot a labdáért elveszítette a hórihorgas szőke támadó.

• 2012-07-11 20:41:13

20. perc: Rezes a bal oldalról befelé cselezett, majd jobbal lőtt, a labda méterekkel a fehérvári kapu fölé szállt.

• 2012-07-11 20:43:34

24. perc: Gyurcsó Ádám vágtázott el a jobb oldalon, középre ívelt labdája nem volt pontos, Novakovics lehúzta a magasban.