• 10 °C, változóan felhős

A Győr kivégezte a Paksot, és maradt a Loki nyakán

FFT, 2012. március 25., 20:25, frissítve: 20:42
Bár a meccs bombariadó miatt két órát csúszott, az NB I 21. fordulójában a Győri ETO simán, 4-1-re legyőzte a Paks együttesét, így négy pontra feljött a Debrecenre.

Két órás csúszással kezdődött a mérkőzés, az első félidőben nehezen lendült bele a hazai csapat, a második játékrészben viszont öt perc alatt döntött.

Előbb Koltai Tamás tizenegyeséve szereztek vezetést, majd Nikola Trajkovics és Pátkai Máté percek alarr berámolt még kettőt a meglepett Pokorni Péternek.

A Paks még szépített ugyan egy bombával (lehet, ezért volt a riadó a meccs előtt), a hazai kapus nem tudta védeni Magasföldi József 25 méteres szabadrúgását. Ez azonban nem sokat ért, főleg, mert tíz perccel a meccs vége előtt Pátkai befejelte saját maga második, a csapat negyedik találatát.

Pintér Attila együttese második a tabellán, kilenc fordulóval a bajnokság vége előtt négy ponttal áll a Debreceni VSC mögött (51-47).

NB I, 21. forduló:

Győri ETO FC - MVM Paks 4-1 (0-0)

Gólszerzők: Koltai (63.-11-esből), Trajkovics (65.), Pátkai (67., 81.) ill. Magasföldi (74.)