Földi László friss magyar bajnok együttese csak a nyitónegyedben tudta tartani a lépést a riválissal (1-1), amely a második játékrészt 5-3-ra megnyerve kétgólos előnyhöz jutott a nagyszünetre. A folytatásban is a Mladost akarata érvényesült, a záró negyed előtt már három találattal vezetett (8-5), s a hajrában tovább nőtt a különbség. Az angyalföldiek legutóbb 2008-ban szerepeltek a Final Fourban, akkor a harmadik helyen végeztek.

Győzött a Pro Recco

A sorozatot a Benedek Tibort, Kásás Tamást és Madaras Norbertet felvonultató olasz Pro Recco nyerte meg a horvát Primorje Rijeka ellen 11-8-ra. Madaras két, Kásás pedig egy góllal vette ki a részét a sikerből, Benedek pedig nem játszott, míg a másik oldalon Varga Dénes kétszer, testvére, Varga Dániel egyszer volt eredményes.

A Vasas korábban a világsztárok hadát felvonultató olasz Pro Reccótól szenvedett sima vereséget. Bővebben>>>