Sallai megszerezte első gólját az olasz bajnokságban

MNO

2017. március 19., vasárnap 20:36, frissítve: hétfő 07:57

A Palermo Sallai Roland góljával vezetett Udinében, végül mégis simán, 4-1-re kikapott az olasz labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában.

A vasárnap esti találkozón a magyar válogatott támadó – aki ott van Bernd Storck Portugáliába utazó keretében – a 12. percben talált a kapuba, első gólját szerezve ezzel a szicíliai csapat színeiben.

Az Udinese az első félidő hajrájában egyenlített, majd a másodikban még három gólt szerzett. A 74. perctől – amikor már 3-1 volt az állás – a vendégegyüttes emberhátrányban játszott.

Sallai végig a pályán volt. A Palermo másik magyarja, Balogh Norbert a 65. percben – 2-1-nél – állt be.

A 19 éves Sallai Rolandot tavaly nyáron adta kölcsön a Puskás Akadémia a Palermónak, amelyben ezt megelőzően 12 bajnokin és egy Olasz Kupa-mérkőzésen lépett pályára.

A szerkesztő ajánlja

Arday Attila

Felelősei most sincsenek a kézilabdakudarcnak, „csak Vranjes tehet róla”

Alárendelt helyzetbe került a magyar válogatott a Veszprémhez képest, pedig lehetne másképp is. Elemzés.

Gabay Balázs

Fucsovics: Attól függ a győzelem, mennyire hiszel magadban

A top 20-as játékosok hozzáállásáról, a fullasztó ausztrál hőségről és Patrick Mouratouglou gratulációjáról is beszélgettünk a teniszezővel.

Unyatyinszki György

Kósa Lajos édesanyja: Megvettem a fél megyét

Kérdezze a fiamat! Majd megkérem, hogy nyilatkozzon a nevemben – a 82 éves cégvezetőt kérdeztük.

B. Kovács Gergely

Petike fülfolyása és állandó pittyegésterror a vonatokon

A csend manapság luxuscikk, de a MÁV tájékoztatása szerint 2019-től itthon is üzembe helyezik a csendes kocsikat.