Luxemburg-Magyarország 2-1 - vége

Havasi Zsolt

2017. november 9., csütörtök 19:45, frissítve: péntek 11:21

• A magyar labdarúgó-válogatott utolsó két idei mérkőzéséből az elsőt Luxemburgban játssza. A másodikra, egyben a 2017-es év lezárása jövő hét kedden, Costa Rica ellen kerül sor.
  • Az ideiglenes szövetségi kapitány, Szélesi Zoltán debütálásként egyből merész, ugyanakkor jelzésértékűt lépett, ugyanis három támadót is nevezett a kezdőcsapatba. Íme név szerint a felállás: Kovácsik Ádám – Lovrencsics Gergő, Korcsmár Zsolt, Kádár Tamás, Korhut Mihály – Nagy Ádám, Pátkai Máté, Dzsudzsák Balázs – Ugrai Roland, Nikolics Nemanja, Németh Krisztián.

2017.11.09. 21:56

Vége a mérkőzésnek. Luxemburg–Magyarország 2-1. Hamarosan összefoglalóval jövünk! Köszönjük a figyelmüket!

2017.11.09. 21:54

91. perc: Da Mota még elereszt egy lövést, ami az oldalhálóban köt ki.

2017.11.09. 21:53

90. perc: Próbálkozunk a támadással, nem sok sikerrel...

2017.11.09. 21:50

88. perc: Stieber végzett el rosszul egy beadást, a kontrából majdnem gólt kaptunk.

2017.11.09. 21:48

87. perc: Luxemburg az előny tudatában húzza az időt. A magyar csapat csak a felívelésekben bízhat.

2017.11.09. 21:47

84. perc: Gól! Vezet Luxemburg. Marvin Martins fejelt egy szöglet után 5 méterről Kovácsik kapujába.

2017.11.09. 21:46

84. perc: Az elmúlt 5 percben nem nagyon mentünk át az ellenfél térfelére...

2017.11.09. 21:45

Nagy Ádám helyett Balogh Balázs. Stieber Dzsudzsákot váltja.

2017.11.09. 21:43

81. perc: Da Mota beadása egy magyar lábon felpattant, Kovácsik könnyen fogta.

2017.11.09. 21:41

79. perc: Marvin Martins rúgott lukat öt méterre a kapunktól. Köszönjük!

2017.11.09. 21:40

78. perc: Szépen felépített hazai támadás után jöhet a szöglet.

2017.11.09. 21:37

76. perc: Amint labdát vesztenek a luxemburgiak, azonnal keresik az apróbb szabálytalanság lehetőségét.

2017.11.09. 21:36

Harmadik cserénk: Nikolics jön le, Priskin a helyén.

2017.11.09. 21:34

72. perc: Maglet csúsztatott Kovácsik kapuja fölé.

2017.11.09. 21:33

71. perc: A nyugalmas mérkőzést harsány, vékonyka gyermekhangok élénkítik fel.

2017.11.09. 21:28

68. perc: Luxemburg tartja, járatja a labdát, de nincs túl sok elképzelés a játékukban. Korcsmár próbált volna futballozni, le is terítették.

2017.11.09. 21:26

64. perc: Egy oldalváltás után kerültek újra helyzetbe a hazaiak, de Da Mota továbbítása hosszú volt.

2017.11.09. 21:25

Újabb csere: Németh helyett Sallai a pályán.

2017.11.09. 21:22

62. perc: Da Mota vett át üresen egy labdát egy beadás után, de a hosszú sarok helyett az égbe lőtt.

2017.11.09. 21:21

58. perc: Megköszönhetjük a hazaiaknak, akik nem koncentráltak a kapunk előtt kellőképp, így kimaradt a ziccerük.

2017.11.09. 21:19

57. perc: Pátkait verte szájba a luxemburgi Eros Ramazotti, Mutsch.

Csere: Ugrai Roland jött le, helyére Bese Barnabás állt.

2017.11.09. 21:17

55. perc: Joachim lőtt, de a labda lecsúszott a lábáról.

2017.11.09. 21:16

55. perc: Egyelőre Ugrai a jobbhátvéd.