Eredménytabló – téli olimpia, 2018

MN

2018. február 8., csütörtök 12:03, frissítve: vasárnap 16:44

Ezen az oldalon gyűjtjük és rendezzük sorba a 19 fős magyar csapat tagjai által elért eredményeket.

Aranyérmes

Férfiváltó: Burján Csaba, Knoch Viktor, Liu Shaoang, Liu Shaolin Sándor (rövid pályás gyorskorcsolya)

4. hely

Női váltó: Bácskai Sára Luca, Jászapáti Petra, Keszler Andrea, Kónya Zsófia (rövid pályás gyorskorcsolya, 1500 m)

5. hely

Liu Shaolin Sándor (rövid pályás gyorskorcsolya, 500 m)

Liu Shaolin Sándor (rövid pályás gyorskorcsolya, 1500 m)

Magyar Nemzet hírlevél

Legizgalmasabb cikkeink naponta egyszer az ön e-mail-fiókjában!

A feliratkozással beleegyezik abba, hogy a Magyar Nemzettől hírlevelet vagy cikkeinkről szóló üzenetet kapjon postafiókjába. A szolgáltatásról bármikor leiratkozhat.

Ez az emailcím nem érvényes

6. hely

Jászapáti Petra (rövid pályás gyorskorcsolya, 1500 m)

8. hely

Liu Shaolin Sándor (rövid pályás gyorskorcsolya, 1500 m)

9. hely (hét másik nemzettel holtversenyben)

Alpesi sí, csapatverseny: Hozmann Szonja, Maróty Mariann, Samsal Dalibor, Kékesi Márton

10. hely

Keszler Andrea (rövid pályás gyorskorcsolya, 500 m)

13. hely

Jászapáti Petra (rövid pályás gyorskorcsolya, 500 m)

20. hely

Liu Shaoang (rövid pályás gyorskorcsolya, 1500 m)

21. hely

Nagy Konrád (gyorskorcsolya, 1000 m)

23. hely

Tóth Ivett (műkorcsolya, egyéni)

24. hely

Elizabeth Swaney (szabadsíelés, félcső)

29. hely

Nagy Konrád (gyorskorcsolya, 1500 m)

30. hely

Burján Csaba (rövid pályás gyorskorcsolya, 1500 m)

Kékesi Márton (alpesi sí, műlesiklás)

32. hely

Samsal Dalibor (alpesi sí, kombináció)

35. hely

Kékesi Márton (alpesi sí, kombináció)

42. hely

Kékesi Márton (alpesi sí, óriás-műlesiklás)

44. hely

Samsal Dalibor (alpesi sí, óriás-műlesiklás)

49. hely

Hozmann Szonja (alpesi sí, óriás-műlesiklás)

53. hely

Kékesi Márton (alpesi sí, lesiklás)

Maróty Mariann (alpesi sí, óriás-műlesiklás)

68. hely

Kónya Ádám (sífutás, klasszikus stílusú egyéni sprintverseny)

77. hely

Szőcs Emőke (sífutás, 10 km, szabadstílus)

89. hely

Kónya Ádám (sífutás, 15 km, szabadstílus)

Kizárva

Maróty Mariann (alpesi sí, óriás-műlesiklás)

Liu Shaoang (rövid pályás gyorskorcsolya, 1000 méter)

Bácskai Sára Luca (rövid pályás gyorskorcsolya, 1500 méter)

Kiesett

Kékesi Márton (alpesi sí, szuperóriás-műlesiklás)

Keszler Andrea (rövid pályás gyorskorcsolya, 1000 méter)

Liu Shaoang (rövid pályás gyorskorcsolya, 500 méter)

Samsal Dalibor (alpesi sí, műlesiklás)

Az éremtáblázat aktuális állását itt tekintheti meg.

 

 

Legolvasottabb cikkek

A szerkesztő ajánlja

Molnár Csaba

176 millió kamera kereszttüzében: a kínai Nagy Testvér mindenkire odafigyel

Az, ami Orwell idejében még disztópiának tűnt, a mindent látó kamerának hála szép lassan valósággá válik.

Pethő Tibor

1938. augusztus 25. – 2018. április 11.

Elhallgatni nem fogunk. Várunk, reménykedünk, imádkozunk. Mert lehet egy újságnak bárki is a tulajdonosa, azt pontosan tudjuk, hogy a mi igazi „gazdánk” az olvasó.

Stier Gábor

Szomorú búcsú Eraszt Fandorintól

Borisz Akunyin húsz év után nemcsak világhírű regényhősét, hanem a kilencvenes években az orosz jövőről szőtt álmait is eltemeti.

Lakner Dávid

Lajcsika, ha te mindig játszol, miből éltek?

Inkey Alice Szőts Istvánról, Latinovits jókedvéről és Kosztolányi Dezső fekete pöttyös nyakkendőjéről.