<![CDATA[Magyar Nemzet - rovat: Cinkos, aki néma]]> http://mno.hu/cinkosakinema hu http://mno.hu/static/frontend/imgs/logo2.png 000000 Wed, 09 May 2018 14:09:30 +0200 <![CDATA[Népi köszöntő]]> http://mno.hu/cinkosakinema/nepi-koszonto-2459342?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Wed, 11 Apr 2018 14:14:00 +0200 <![CDATA[Hazugságok szezonja]]> http://mno.hu/cinkosakinema/hazugsagok-szezonja-2457803?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Wed, 04 Apr 2018 18:37:00 +0200 <![CDATA[Orbán Viktor feladványa]]> http://mno.hu/cinkosakinema/orban-viktor-feladvanya-2456534?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Wed, 28 Mar 2018 15:15:00 +0200 <![CDATA[Vendégségben Kósa Lajosnál]]> http://mno.hu/cinkosakinema/vendegsegben-kosa-lajosnal-2454996?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Wed, 21 Mar 2018 15:58:00 +0100 <![CDATA[Nem lenni, de látszani]]> http://mno.hu/cinkosakinema/nem-lenni-de-latszani-2453553?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Wed, 14 Mar 2018 16:11:00 +0100 <![CDATA[Az elit és a csőcselék szövetsége]]> http://mno.hu/cinkosakinema/az-elit-es-a-csocselek-szovetsege-2451987?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Wed, 07 Mar 2018 17:22:00 +0100 <![CDATA[A forradalom felfalja gyermekeit]]> http://mno.hu/cinkosakinema/a-forradalom-felfalja-gyermekeit-2450427?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Wed, 28 Feb 2018 14:32:00 +0100 <![CDATA[Kormányzás kultúra nélkül]]> http://mno.hu/cinkosakinema/kormanyzas-kultura-nelkul-2448854?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Wed, 21 Feb 2018 13:03:00 +0100 <![CDATA[A magánélet védelmében]]> http://mno.hu/cinkosakinema/a-maganelet-vedelmeben-2447213?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Wed, 14 Feb 2018 13:26:00 +0100 <![CDATA[Az inga mindig visszaleng]]> http://mno.hu/cinkosakinema/az-inga-mindig-visszaleng-2446464?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Sun, 11 Feb 2018 16:59:00 +0100 <![CDATA[Három óriásplakát és egy kulturális minimum]]> http://mno.hu/cinkosakinema/harom-oriasplakat-es-egy-kulturalis-minimum-2444001?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Wed, 31 Jan 2018 12:36:00 +0100 <![CDATA[Tamás Gáspár Miklós és a szégyen]]> http://mno.hu/cinkosakinema/tamas-gaspar-miklos-es-a-szegyen-2442398?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Wed, 24 Jan 2018 09:30:00 +0100 <![CDATA[Beérett a keleti nyitás]]> http://mno.hu/cinkosakinema/beerett-a-keleti-nyitas-2440801?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Wed, 17 Jan 2018 13:13:00 +0100 <![CDATA[Orbán Viktor, a tarháló topmenedzser]]> http://mno.hu/cinkosakinema/orban-viktor-a-tarhalo-topmenedzser-2439126?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Wed, 10 Jan 2018 11:42:00 +0100 <![CDATA[Élet a kurzusok közötti térben]]> http://mno.hu/cinkosakinema/elet-a-kurzusok-kozotti-terben-2437592?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Wed, 03 Jan 2018 18:11:00 +0100 <![CDATA[Erkölcsi fordulatra várva]]> http://mno.hu/cinkosakinema/erkolcsi-fordulatra-varva-2436503?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Thu, 28 Dec 2017 15:30:00 +0100 <![CDATA[Kormányváltás helyett]]> http://mno.hu/cinkosakinema/kormanyvaltas-helyett-2434897?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Tue, 19 Dec 2017 12:45:00 +0100 <![CDATA[Névtelenül, sorstalanul, élettelenül]]> http://mno.hu/cinkosakinema/nevtelenul-sorstalanul-elettelenul-2433336?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Tue, 12 Dec 2017 16:26:00 +0100 <![CDATA[Henrik lázadó angyala]]> http://mno.hu/cinkosakinema/henrik-lazado-angyala-2432368?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Thu, 07 Dec 2017 17:44:00 +0100 <![CDATA[Büszkeség és szuverenitás]]> http://mno.hu/cinkosakinema/buszkeseg-es-szuverenitas-2431607?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Mon, 04 Dec 2017 15:00:00 +0100 <![CDATA[A bajtársi szövetség]]> http://mno.hu/cinkosakinema/a-bajtarsi-szovetseg-2429443?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Thu, 23 Nov 2017 11:11:00 +0100 <![CDATA[Boszorkányüldözés a posztmodern térben]]> http://mno.hu/cinkosakinema/boszorkanyuldozes-a-posztmodern-terben-2427983?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Thu, 16 Nov 2017 16:28:00 +0100 <![CDATA[A megmentő mítosza]]> http://mno.hu/cinkosakinema/a-megmento-mitosza-2426494?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Thu, 09 Nov 2017 16:35:00 +0100 <![CDATA[Elitcsere]]> http://mno.hu/cinkosakinema/elitcsere-2425080?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Thu, 02 Nov 2017 12:16:00 +0100 <![CDATA[A beárazott nemzettudat]]> http://mno.hu/cinkosakinema/a-bearazott-nemzettudat-2423656?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Thu, 26 Oct 2017 11:36:00 +0200 <![CDATA[A pillanatba zárt nemzet bűnbakot keres]]> http://mno.hu/cinkosakinema/a-pillanatba-zart-nemzet-bunbakot-keres-2422315?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Thu, 19 Oct 2017 14:21:00 +0200 <![CDATA[Húskereskedő a ravatalon]]> http://mno.hu/cinkosakinema/huskereskedo-a-ravatalon-2421194?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Thu, 12 Oct 2017 12:51:00 +0200 <![CDATA[A gondolatrendőr közbeszól]]> http://mno.hu/cinkosakinema/a-gondolatrendor-kozbeszol-2420112?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Thu, 05 Oct 2017 12:10:00 +0200 <![CDATA[Együttműködés egy aránytalan és igazságtalan képviseletért]]> http://mno.hu/cinkosakinema/egyuttmukodes-egy-igazsagtalan-kepviseletert-2419049?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Thu, 28 Sep 2017 12:00:00 +0200 <![CDATA[Alföldi és Stohl – Egy barátság az örökkévalóságnak]]> http://mno.hu/cinkosakinema/alfoldi-es-stohl-egy-baratsag-az-orokkevalosagnak-2418043?utm_source=feed&utm_medium=rss Puzsér Róbert Cinkos, aki néma Thu, 21 Sep 2017 14:43:00 +0200