°

tovább

B.M.L.

Francia népünnepély a US Openen

Az idei utolsó GS-torna felső ágán három francia van ott a negyeddöntőben a címvédő Djokovic mellett.

B.M.L.

Ecclestonék eladták az F1-et

A Liberty Media vállalat vásárolta meg a Formula–1 jelentős tulajdoni hányadát. Nagy változások jöhetnek.

MTI, B.M.L.

Rosberg a jó rajttal nyert Monzában

A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton második lett, így összetettben még ő vezet.

B.M.L.

Serena Williams újabb elképesztő rekordja

A 34 éves világklasszis 307. Grand Slam-meccsét nyerte meg. Megdöntötte Martina Navratilova csúcsát.

MTI, B.M.L.

Élete egyik legnagyobb meccsét bukta el Babos

A világ egyik legjobbját, Simona Halepet ütötte ki majdnem a US Openről, de végül a román nyert.

B.M.L.

Bernie Ecclestone: Ostobák a szabályok!

A brit milliárdos szerint az a legnagyobb problémája a sportágnak, hogy nem hagyják küzdeni a pilótákat.

B.M.L.

Djokovic a mázlikirály New Yorkban

Egyetlen nyert meccsel is nyolcaddöntős a szerb. Babos Tímea vegyes párosban is nyert az első körben.

B.M.L.

Verstappen: Villeneuve ne dumáljon, már ölt embert

A 18 éves holland megunta, hogy a stílusa miatt piszkálják, és csúnyán beszólt 1997 világbajnokának.

B.M.L.

Az esélyesek napja, Babos párosban is nyert

A 23 éves teniszező Jaroszlava Svedova oldalán mindössze három pontot vesztett a második szettben.

MTI, B.M.L.

Babos először jutott GS-tornán a 32 közé egyesben

A magyar teniszezőnő két játszmában legyőzte a holland Richel Hogenkampot.

B.M.L.

Visszavonul Felipe Massa

A szívek bajnokának hívott brazil pilóta év végén, 250. futamán köszön el szeretett sportágától.

B.M.L.

Csillaghullás New Yorkban

Máris kiesett a wimbledoni döntős, Milos Raonic és a Roland-Garros bajnoka, Garbine Muguruza.